מדיניות פרטיות

ב-"ז'ורבסקי אלבראנס משרד עורכי דין", הנגיש בכתובת https://ja-taabura.co.il/, אנו מחויבים לשמירה על פרטיותם של מבקרים ומשתמשים באתר. מדיניות זו תתאר כיצד אנו משתמשים ושומרים על המידע שאתה מספק כאשר אתה משתמש באתר שלנו.

איסוף ושימוש במידע

אנו אוספים מידע אישי כאשר אתה משלים טופס יצירת קשר באתר שלנו. סוגי המידע שנאסף עשויים לכלול את שמך, מספר טלפון, כתובת הדוא"ל וכל פרט אחר שתבחר לספק. אנו משתמשים במידע זה על מנת לענות לפניותיך ולספק את השירות או המידע הדרושים לך.

אבטחת המידע

אנו מחויבים לשמירה על ביטחון המידע שלך. לשם כך, הטמענו פרוצדורות פיזיות, אלקטרוניות וניהוליות לשמירה ואבטחת המידע שאנו אוספים אונליין.

שיתוף פעולה עם גורמים שלישיים

לא נמכור, נשכיר או נחלוק את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים, למעט במקרה של צורך משפטי או על מנת לקיים את דרישות השירות שלנו עם ספקים חיצוניים הדרושים לתפקוד חלק של האתר.

זכויותיך

אתה רשאי לבקש לראות, לתקן או למחוק את המידע האישי ששמרנו עליך. אם ברצונך לעשות שימוש בזכות זו, אנא צור קשר איתנו באמצעות האפשרויות המצוינות באתר.

שינויים למדיניות הפרטיות

אנו שומרים על הזכות לעדכן או לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו בכל עת והשינויים יחולו מיד לאחר פרסומם באתר זה. אנו ממליצים לך לבדוק את המדיניות מעת לעת על מנת להישאר מעודכן בנוגע לאופן בו אנו מגנים על המידע שאנו אוספים.

*התקנון כתוב בלשון זכר אך פונה לשני המינים

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה