איך יעזור לך עורך דין נהיגה בשכרות?

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג: 050-9693593

מחברת: עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס הינה לשעבר מנהלת ענף וועדת ערר במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. לעו"ד אלבראנס ניסיון בניהול אלפי ערעורים על מגוון הסוגיות הרפואיות בגינן נשללים רישיונות נהיגה במכון הרפואי. עו"ד אלבראנס מכהנת כיום כיו"ר ועדת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים של לשכת עורכי הדין.
תוכן עניינים
איך יעזור לך עורך דין נהיגה בשכרות?

מדי יום נפגעים נהגים והולכי רגל בתאונות דרכים בגלל גורמים רבים, המעידים על כך שהכביש אינו סביבה בטוחה. תאונות נגרמות בדרך כלל מגורמים אנושיים כמו עייפות, חוסר תשומת לב לכביש וחוסר זהירות. נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא אחת הדוגמאות החמורות והמסוכנות ביותר של עבירות תנועה. כל מבוגר מודע לעובדה שצריכת אלכוהול פוגעת בתודעה, וכתוצאה מכך, ביכולות הפיזיות והנפשיות שלנו לנהוג באופן שאינו מסכן נהגים אחרים והולכי רגל. למרות שנהגים רבים, במיוחד צעירים יותר, עשויים להאמין שהם נהגים מוכשרים ושאלכוהול לא יפגע בהם משמעותית, זה לא המקרה. מאחר ומדובר בעבירה חמורה הגוררת עונש משמעותי, כאשר התיק מובא לפני בית המשפט חשוב כי תהיו מיוצגים על ידי עורך דין נהיגה בשכרות מקצועי ומיומן שידע כיצד לייצג אתכם, וכמובן להביא להפחתת העונש ככל הניתן. במשרד עורכי דין ז'ורבסקי – אלבראנס יש לנו ניסיון מצטבר של יותר מ 20 שנה בתחום עבירות התעבורה ואחוזי הצלחה גבוהים. לאחר ייצוג של מאות לקוחות שהסתבכו עם תיקי נהיגה בשכרות יש לנו את הניסיון לעזור גם לך.

מהן ההשלכות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול?

נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת לעבירה חמורה ביותר, בעקבותיה המדינה תנקוט בהליכים משפטיים נגד מי שיימצא נוהג תחת השפעת האלכוהול. התגוננות מפני האשמות כאלה אינה חוויה נעימה, ואין להתעלם מהערך של ייצוג משפטי ראוי על ידי עורך דין המטפל בנושא. בהתאם לנסיבות, נהיגה בשכרות עלולה לגרום להשלכות חמורות כגון שלילת רישיון או אפילו מאסר. בישראל, כמו במדינות רבות אחרות, מותר לנהגים לצרוך כמות מסוימת של אלכוהול ובכל זאת להפעיל רכב ממונע – במידה והם נכללים בקטגוריה מיוחדת הכוללת בין היתר נהגים ברכבים כבדים וצעירים, כמות האלכוהול המותרת בגוף היא אף קטנה יותר. כל אדם צריך להכיר את החוק ואת עצמו כדי להבטיח שאותה כמות האלכוהול המותרת על פי החוק אינה פוגעת בו יתר על המידה, תוביל אותו לנהוג בפזיזות ותסכן אחרים בכביש.

האם עליי לגשת אל עורך דין נהיגה בשכרות אם הוגש נגדי כתב אישום?

נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא מסוכנת ביותר, ואם תתגלה, סביר להניח שתואשמו בעבירת תנועה חמורה מאוד. לכן, מומלץ ואף חובה ליצור קשר עם עו"ד המתמחה בדיני תעבורה ומשפט פלילי. לנו ב- ז'ורבסקי – אלבראנס מומחיות וניסיון של למעלה מ 20 שנים בייצוג נאשמים במגוון עבירות תעבורה, לרבות עבירות מהירות, נהיגה בשכרות ועבירות פליליות נוספות, וכן מתן ייעוץ וליווי לאורך החקירה והמעצר. נשמח לעמוד לרושתך

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג:

050-9693593

אודות ז'ורבסקי - אלבראנס

משרד עורכי דין ז'ורבסקי – אלבראנס מתמחה בדיני תעבורה ומציע מניפת שירותים משפטיים מקצועיים ואיכותיים.

משרדנו חרט על דגלו גישה ייחודית אשר רואה את "הלקוח במרכז", והערכים המנחים אותנו הם רגישות, מקצועיות, בקיאות, עדכנות, שקיפות, אמינות ויצירתיות משפטית.

אנחנו נעזור לך להחזיר את הרישיון שלך. עם ניסיון של מעל 20 שנה, אנחנו כאן בשבילך! משרד עו"ד ז'ורבסקי – אלבראנס מומחים בתעבורה והמכון הרפואי

כך אנחנו יכולים לסייע לך:

לכל שאלה בנושא ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג למספר:
050-9693593

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את:

כמה זמן לוקח לקבל תשובה המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב נהגים שנדרשים לעבור בדיקות במרב"ד היא: כמה זמן ייקח לקבל תשובה? בגדול – בין 4-6 שבועות. עם זאת, לשאלה הזו שהיא על פניו פשוטה, טומנת בחובה מורכבות רבה ומושפעת ממגוון גורמים, ולכן המקרים הספציפים שלכם עלולים להתעכב. מי ובכמה? בואו נדבר על זה;

קרא עוד »
מכון הארבעה

מכון הארבעה – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, או בקיצור המרב"ד, ידוע גם בשם "מכון הארבעה". מכון זה הוא יחידה מנהלית הפועלת תחת משרד הבריאות. תפקידו המרכזי של מכון הארבעה הוא לקבוע את הכשירות הרפואית והמנטלית לנהיגה של נהגים בעלי מצבים בריאותיים מסוימים או של עברייני תנועה. המטרה העיקרית של מכון הארבעה היא למנוע תאונות דרכים שעלולות להיגרם עקב ליקויים או מגבלות בריאותיות של הנהג.

קרא עוד »

כיצד להחזיר את רישיון הנהיגה לאחר שלילה עקב אחוזי נכות

הנהיגה היא חלק בלתי נפרד מחייו של אדם מודרני. היא מאפשרת לנו להגיע לעבודה, ללימודים, לקניות, לרופא, לפגוש חברים ולבלות. עבור אנשים בעלי מוגבלויות, יכולת הנהיגה חשובה אף יותר, שכן היא מאפשרת להם לשמור על עצמאותם ועל איכות חייהם.

שלילת רישיון נהיגה עקב אחוזי נכות יכולה להיות מכה קשה. היא עלולה לגרום לתחושות של תסכול, חוסר אונים ובידוד. יתרה מזאת, שלילת רישיון הנהיגה עלולה להשפיע משמעותית על היכולת לעבוד, ללמוד ולתפקד בחיי היום יום.

עם זאת, חשוב לדעת שישנם צעדים שניתן לנקוט כדי לנסות להחזיר את רישיון הנהיגה. במאמר זה נסקור את הסיבות הנפוצות לשלילת רישיון נהיגה עקב אחוזי נכות, נסביר מה עליכם לעשות אם רישיון הנהיגה שלכם נשלל, ונפרט את האפשרויות העומדות לרשותכם.

מטרת המאמר היא לספק לכם מידע חיוני שיעזור לכם להתמודד עם שלילת רישיון הנהיגה ולקבל החלטות מושכלות לגבי הצעדים הבאים.

קרא עוד »
כיצד עורך דין יכול לעזור לכם להתמודד עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

כיצד עורך דין יכול לעזור לכם להתמודד עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרבד) ממלא תפקיד קריטי בשמירה על ביטחון הציבור בכבישים. זימון למכון יכול להוות חוויה מלחיצה וקשה עבור רבים, שכן תוצאות הבדיקות עלולות להשפיע באופן משמעותי על יכולתם לנהוג ואף על אורח חייהם. במקרים רבים, פניה לעורך דין מומחה המכון הרפואי יכולה להוות גורם מכריע בהצלחה מול המכון. להלן הרחבה מעמיקה יותר בנוגע לתרומתו של עורך דין המכון הרפואי בכל שלב ושלב לאורך התהליך:

קרא עוד »

המומחים שיעזרו לכם להחזיר את רישיון הנהיגה שניפסל על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

אובדן רישיון הנהיגה יכול להיות אירוע קשה ומלחיץ, במיוחד אם אתם תלויים בכלי הרכב שלכם לצורך עבודה, לימודים או ניהול חיי היומיום. במקרים בהם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) פסל את רישיון הנהיגה שלכם, קיימות מספר דרכים להחזיר אותו, ומומחים שונים יכולים לסייע לכם בתהליך. כמו בכל הליך משפטי מי שאמון על ניהול ותיאום המומחים הנדרשים בתיק הנו עורך דין מרב"ד אשר מנהל את ההליך בפני המכון הרפואי לבטיחות בדרכים , ועדת הערר או בית המשפט לפי הצורך.

קרא עוד »
עישון קנאביס בזמן נהיגה

האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בישראל משתמשים בקנאביס רפואי לטיפול במגוון מצבים רפואיים. כתוצאה מכך, עולה השאלה האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. בעבר, נהגים המחזיקים ברישיון לקנאביס רפואי היו מחויבים לעבור בדיקה במרב"ד באופן אוטומטי. אולם, בשנת 2019, משרד הבריאות פרסם הנחיה חדשה ששינתה את המצב.

קרא עוד »

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה