איך יעזור לך עורך דין נהיגה בשכרות?

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג: 050-9693593

מחברת: עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס הינה לשעבר מנהלת ענף וועדת ערר במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. לעו"ד אלבראנס ניסיון בניהול אלפי ערעורים על מגוון הסוגיות הרפואיות בגינן נשללים רישיונות נהיגה במכון הרפואי. עו"ד אלבראנס מכהנת כיום כיו"ר ועדת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים של לשכת עורכי הדין.
תוכן עניינים
איך יעזור לך עורך דין נהיגה בשכרות?

מדי יום נפגעים נהגים והולכי רגל בתאונות דרכים בגלל גורמים רבים, המעידים על כך שהכביש אינו סביבה בטוחה. תאונות נגרמות בדרך כלל מגורמים אנושיים כמו עייפות, חוסר תשומת לב לכביש וחוסר זהירות. נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא אחת הדוגמאות החמורות והמסוכנות ביותר של עבירות תנועה. כל מבוגר מודע לעובדה שצריכת אלכוהול פוגעת בתודעה, וכתוצאה מכך, ביכולות הפיזיות והנפשיות שלנו לנהוג באופן שאינו מסכן נהגים אחרים והולכי רגל. למרות שנהגים רבים, במיוחד צעירים יותר, עשויים להאמין שהם נהגים מוכשרים ושאלכוהול לא יפגע בהם משמעותית, זה לא המקרה. מאחר ומדובר בעבירה חמורה הגוררת עונש משמעותי, כאשר התיק מובא לפני בית המשפט חשוב כי תהיו מיוצגים על ידי עורך דין נהיגה בשכרות מקצועי ומיומן שידע כיצד לייצג אתכם, וכמובן להביא להפחתת העונש ככל הניתן. במשרד עורכי דין ז'ורבסקי – אלבראנס יש לנו ניסיון מצטבר של יותר מ 20 שנה בתחום עבירות התעבורה ואחוזי הצלחה גבוהים. לאחר ייצוג של מאות לקוחות שהסתבכו עם תיקי נהיגה בשכרות יש לנו את הניסיון לעזור גם לך.

מהן ההשלכות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול?

נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת לעבירה חמורה ביותר, בעקבותיה המדינה תנקוט בהליכים משפטיים נגד מי שיימצא נוהג תחת השפעת האלכוהול. התגוננות מפני האשמות כאלה אינה חוויה נעימה, ואין להתעלם מהערך של ייצוג משפטי ראוי על ידי עורך דין המטפל בנושא. בהתאם לנסיבות, נהיגה בשכרות עלולה לגרום להשלכות חמורות כגון שלילת רישיון או אפילו מאסר. בישראל, כמו במדינות רבות אחרות, מותר לנהגים לצרוך כמות מסוימת של אלכוהול ובכל זאת להפעיל רכב ממונע – במידה והם נכללים בקטגוריה מיוחדת הכוללת בין היתר נהגים ברכבים כבדים וצעירים, כמות האלכוהול המותרת בגוף היא אף קטנה יותר. כל אדם צריך להכיר את החוק ואת עצמו כדי להבטיח שאותה כמות האלכוהול המותרת על פי החוק אינה פוגעת בו יתר על המידה, תוביל אותו לנהוג בפזיזות ותסכן אחרים בכביש.

האם עליי לגשת אל עורך דין נהיגה בשכרות אם הוגש נגדי כתב אישום?

נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא מסוכנת ביותר, ואם תתגלה, סביר להניח שתואשמו בעבירת תנועה חמורה מאוד. לכן, מומלץ ואף חובה ליצור קשר עם עו"ד המתמחה בדיני תעבורה ומשפט פלילי. לנו ב- ז'ורבסקי – אלבראנס מומחיות וניסיון של למעלה מ 20 שנים בייצוג נאשמים במגוון עבירות תעבורה, לרבות עבירות מהירות, נהיגה בשכרות ועבירות פליליות נוספות, וכן מתן ייעוץ וליווי לאורך החקירה והמעצר. נשמח לעמוד לרושתך

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג:

050-9693593

אודות ז'ורבסקי - אלבראנס

משרד עורכי דין ז'ורבסקי – אלבראנס מתמחה בדיני תעבורה ומציע מניפת שירותים משפטיים מקצועיים ואיכותיים.

משרדנו חרט על דגלו גישה ייחודית אשר רואה את "הלקוח במרכז", והערכים המנחים אותנו הם רגישות, מקצועיות, בקיאות, עדכנות, שקיפות, אמינות ויצירתיות משפטית.

אנחנו נעזור לך להחזיר את הרישיון שלך. עם ניסיון של מעל 20 שנה, אנחנו כאן בשבילך! משרד עו"ד ז'ורבסקי – אלבראנס מומחים בתעבורה והמכון הרפואי

כך אנחנו יכולים לסייע לך:

לכל שאלה בנושא ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג למספר:
050-9693593

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את:

עישון קנאביס בזמן נהיגה

האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בישראל משתמשים בקנאביס רפואי לטיפול במגוון מצבים רפואיים. כתוצאה מכך, עולה השאלה האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. בעבר, נהגים המחזיקים ברישיון לקנאביס רפואי היו מחויבים לעבור בדיקה במרב"ד באופן אוטומטי. אולם, בשנת 2019, משרד הבריאות פרסם הנחיה חדשה ששינתה את המצב.

קרא עוד »
תשלום אגרה ועדת ערר

תשלום אגרה לפני הדיון בועדת ערר

ועדת ערר של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) היא גוף שנועד לבחון מחדש החלטות רפואיות בנוגע לרישיונות נהיגה. אדם שהוחלט על פסילת רישיונו או הגבלתו, או מי שנדרש לעבור בדיקות רפואיות מיוחדות, רשאי להגיש ערר לוועדה זו.

קרא עוד »
איך לבחור עורך דין תנועה (תעבורה)

איך לבחור עורך דין תנועה (תעבורה)

תקנות התעבורה וחוקי הכביש בישראל יכולים להיות מסובכים ומורכבים, ולכן, במקרים של עבירות תנועה, מומלץ לשכור את שרותיו של עורך דין תנועה (תעבורה) מוסמך המומחה

קרא עוד »

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה