מומחים בנושאי המכון הרפואי

אין זה פשוט כלל ואין להקל ראש בעת קבלת זימון מאת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים לצורך ביצוע בדיקות כשירות נהיגה. בדיקות אלה משמען קבלת החלטה האם הנבדק רשאי להחזיק ברישיון נהיגה והוא כשיר לנהוג. חשוב מאד להבין שישנן השלכות משמעותיות והרות גורל לתוצאות הבדיקות וכמובן להחלטה שתתקבל מאת אנשי המקצוע של המכון העלולה להסתיים בשלילת רישיון הנהיגה של הנבדק לתקופה ארוכה ואף לצמיתות. חשוב וכדאי להיעזר בשירותיו המקצועיים של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עורך דין המנוסה בהליכי הבדיקה ובכל שלבי הטיפול אל מול המרב"ד ויכול ללוות את הלקוח בהליך חשוב זה, אשר עלול להשפיע על מהלך חייו התקין של הנבדק.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עורך דין – כל היתרונות

קבלת זימון לבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים כמוה כהליכה אל עבר הלא נודע. המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פועל , לעיתים באופן שטחי ובשיטת ה"סרט הנע". כתוצאה מכך עלולים נבדקים רבים ליפול בין הכיסאות ולמצוא עצמם חסרי אונים מול מערכת מסורבלת וקשה להתנהל מולה. קיימת חשיבות עליונה להכנת הנבדק לקראת הבדיקות המבוקשות ממנו בנוסף להכנת כל המסמכים הדרושים לעניינו. לעיתים קרובות קיימת נטייה למסור למכון הרפואי מידע אשר עלול להסיט את תשומת לב הבודקים מהבעייה האמיתית אשר בגינה נשלח האזרח לבדיקות ולהרחיב את שלא לצורך את היקף וסוג הבדיקות הנדרשות דבר אשר עלול לסבך ולהאריך את ההליכים ואף לגרום לפסילת רישיונו של הנבדק . מבחינת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עורך דין אשר בקיא בהליכי המכון הרפואי ואשר מצוי בקשרי עבודה רציפים מולם, יודע כיצד יש לגשת להליך הבדיקה , אילו מסמכים יש להמציא למכון הרפואי ואלו מסמכים או בדיקות שלא לחשוף ואשר אינם נדרשים למקרה גופו. זאת ועוד, מטרת הייצוג ע"י עורך הדין היא למעשה לגרום לצוות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים  להתייחס לנבדק בכובד ראש ולבחון את המקרה שבגינו הופנה ביסודיות רבה. עורך הדין יכול להכין את הנבדק לכל תרחיש או שאלה עליהם הוא יידרש לענות ע"י בודקי המכון הרפואי אשר לעיתים חורגים מהמטרה שלשמה זומן הנבדק. עורך הדין מנהל את כל ההליך הן המקצועי והן האדמיניסטרטיבי  וקבלת שירותיו מבעוד מועד יכולים לסייע בשמירה על רישיון הנהיגה בצורה מקצועית יסודית ורגועה.

למה לשכור עורך דין בנושא הבדיקות במכון?

כאמור, מטרת הבדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים היא לקבוע האם אדם זה או אחר כשיר להיות נהג. ברור כי רישיון הנהיגה דרוש לכל אדם וכי ישנם אלו שהרישיון דרוש להם אף יותר כגון מי שפרנסתו ופרנסת בני ביתו תלויה ברישיון הנהיגה או כאלה אשר זקוקים לרכבם המשמש להם כ"רגליים" וזאת עקב נכות או מגבלה כזו או אחרת . המכון הרפואי לבטיחות בדרכים עוררך דין יוכל לעמוד מול המלצות המכון שישפיעו משמעותית על הנבדק כמו פסילת רישיון הנהיגה ולכן קיימת חשיבות עליונה לצמצום אפשרות זו עי נקיטת אמצעים משפטיים באמצעות עורך הדין המתמחה בתחום זה.

משרד עו"ד ז'ורבסקי אלבראנס, מהותיקים בתחום, מספק שירותי מקצועיים תוך רגישות ויחס אישי ללקוחותיו. עם למעלה מעשרים שנים של ניסיון וטיפול באלפי מקרים ועררים במרב"ד, נעזור גם לך!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים:

מידע נוסף מרחבי האתר

הצהרת נגישות
הצהרת נגישות

ז'ורבסקי אלבראנס משרד עו"ד, אחראי על הקמת והפעלת אתר https://ja-taabura.co.il/ . אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם

קרא עוד »

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים :

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה