מחיקת נקודות תעבורה

ביטול נקודות תעבורה

עבירות התנועה שנהגים עוברים בעת נהיגה או התנהגות על כביש מחולקות על פי דרגת החומרה שלהן וזו בתורה קובעת את העונש שיתקבל בגין ביצוע העבירות. לכל עבירה יש משמעות על עתידו של הנהג ועל רישיון הנהיגה שלו ולכן מה שבאמת כדאי ומומלץ זה לנהוג על פי החוקים וכך להימנע גם מאי נעימות וגם מפגיעה, חלילה, בעוברי אורח – נהגים או הולכי רגל. מי שביצע עבירה שבגינה נרשמו לו נקודות יכול לבחון אפשרות של מחיקת נקודות תעבורה אך יהיה עליו לעשות את זה בליווי צמוד של עורך דין מעולם התעבורה שמכיר את התחום ויידע איך יהיה הכי נכון לעשות את זה.

מחיקת נקודות תעבורה – מה זה אומר?

הצטברות של נקודות עלולה לגרום לשלילת רישיון הנהיגה או בביצוע סדנאות ריענון של נהיגה מונעת ובטוחה. יחד עם זאת, לפעמים בהחלט אפשר לגלות שהנקודות נרשמו שלא בצדק. את הנקודות אפשר למחוק על ידי פנייה אל בית הדין לתעבורה ולא תמיד אפילו תידרש נוכחותו של הנהג בדיונים. בקשת מחיקת נקודות תעבורה צריכה להיות מנומקת, מוסברת ומוצדקת ומכאן הצורך בעורך דין תעבורה אשר ינסח את הפנייה בצורה המקובלת עבור הלקוחות שלו. נהגים רבים שהצטברו להם נקודות עם הזמם יעידו שהנקודות גורמות להם לתחושה של חרב התלויה על צווארם ולכן הם פונים ומנסים להביא לכדי מחיקת הנקודות.

מחיקת נקודות

המשמעות של נקודות תעבורה

כאמור, יש עבירות תנועה שכלל לא ייקבעו בהן נקודות ויש כאלה שכן. הנקודות נרשמות לחובתו של הנהג ומצטברות במשך שנתיים. חשוב לדעת ולהבין שאם לאחר שנתיים לא בוצעו עבירות תעבורה נוספות – הנקודות תימחקנה באופן אוטומטי. צריך וכדאי לחשוב על תהליך של מחיקת נקודות תעבורה כאשר יש מספר גדול של נקודות לחובתו של הנהג, מה שעלול להשפיע על חייו האישיים או על הפרנסה שלו.

משרד ז'ורבסקי אלבראנס מציע שירותים משפטיים מתקדמים ומקצועיים בכל תחומי התעבורה והנהיגה, לרבות מחיקת נקודות לאחר בחינה מעמיקה וקפדנית של כל מקרה ומקרה לגופו.

מחיקת נקודות

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים:

מידע נוסף מרחבי האתר

הצהרת נגישות
הצהרת נגישות

ז'ורבסקי אלבראנס משרד עו"ד, אחראי על הקמת והפעלת אתר https://ja-taabura.co.il/ . אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם

קרא עוד »

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים :

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה