מחיקת נקודות תעבורה

עבירות התנועה שנהגים עוברים בעת נהיגה או התנהגות על כביש מחולקות על פי דרגת החומרה שלהן וזו בתורה קובעת את העונש שיתקבל בגין ביצוע העבירות. לכל עבירה יש משמעות על עתידו של הנהג ועל רישיון הנהיגה שלו ולכן מה שבאמת כדאי ומומלץ זה לנהוג על פי החוקים וכך להימנע גם מאי נעימות וגם מפגיעה, חלילה, בעוברי אורח – נהגים או הולכי רגל. מי שביצע עבירה שבגינה נרשמו לו נקודות יכול לבחון אפשרות של מחיקת נקודות תעבורה אך יהיה עליו לעשות את זה בליווי צמוד של עורך דין מעולם התעבורה שמכיר את התחום ויידע איך יהיה הכי נכון לעשות את זה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג: 050-9693593

מחברת: עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס

עו"ד רובי אלבראנס הינה לשעבר מנהלת ענף וועדת ערר במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. לעו"ד אלבראנס ניסיון בניהול אלפי ערעורים על מגוון הסוגיות הרפואיות בגינן נשללים רישיונות נהיגה במכון הרפואי. עו"ד אלבראנס מכהנת כיום כיו"ר ועדת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים של לשכת עורכי הדין.
תוכן עניינים
מחיקת נקודות תעבורה

מחיקת נקודות תעבורה – מה זה אומר?

הצטברות של נקודות עלולה לגרום לשלילת רישיון הנהיגה או בביצוע סדנאות ריענון של נהיגה מונעת ובטוחה. יחד עם זאת, לפעמים בהחלט אפשר לגלות שהנקודות נרשמו שלא בצדק. את הנקודות אפשר למחוק על ידי פנייה אל בית הדין לתעבורה ולא תמיד אפילו תידרש נוכחותו של הנהג בדיונים. בקשת מחיקת נקודות תעבורה צריכה להיות מנומקת, מוסברת ומוצדקת ומכאן הצורך בעורך דין תעבורה אשר ינסח את הפנייה בצורה המקובלת עבור הלקוחות שלו. נהגים רבים שהצטברו להם נקודות עם הזמם יעידו שהנקודות גורמות להם לתחושה של חרב התלויה על צווארם ולכן הם פונים ומנסים להביא לכדי מחיקת הנקודות.

מחיקת נקודות

המשמעות של נקודות תעבורה

כאמור, יש עבירות תנועה שכלל לא ייקבעו בהן נקודות ויש כאלה שכן. הנקודות נרשמות לחובתו של הנהג ומצטברות במשך שנתיים. חשוב לדעת ולהבין שאם לאחר שנתיים לא בוצעו עבירות תעבורה נוספות – הנקודות תימחקנה באופן אוטומטי. צריך וכדאי לחשוב על תהליך של מחיקת נקודות תעבורה כאשר יש מספר גדול של נקודות לחובתו של הנהג, מה שעלול להשפיע על חייו האישיים או על הפרנסה שלו.

משרד ז'ורבסקי אלבראנס מציע שירותים משפטיים מתקדמים ומקצועיים בכל תחומי התעבורה והנהיגה, לרבות מחיקת נקודות לאחר בחינה מעמיקה וקפדנית של כל מקרה ומקרה לגופו.

מחיקת נקודות

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים או חייג:

050-9693593

אודות ז'ורבסקי - אלבראנס

משרד עורכי דין ז'ורבסקי – אלבראנס מתמחה בדיני תעבורה ומציע מניפת שירותים משפטיים מקצועיים ואיכותיים.

משרדנו חרט על דגלו גישה ייחודית אשר רואה את "הלקוח במרכז", והערכים המנחים אותנו הם רגישות, מקצועיות, בקיאות, עדכנות, שקיפות, אמינות ויצירתיות משפטית.

אנחנו נעזור לך להחזיר את הרישיון שלך. עם ניסיון של מעל 20 שנה, אנחנו כאן בשבילך! משרד עו"ד ז'ורבסקי – אלבראנס מומחים בתעבורה והמכון הרפואי

כך אנחנו יכולים לסייע לך:

לכל שאלה בנושא ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג למספר:
050-9693593

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את:

עישון קנאביס בזמן נהיגה

האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בישראל משתמשים בקנאביס רפואי לטיפול במגוון מצבים רפואיים. כתוצאה מכך, עולה השאלה האם שימוש בקנאביס רפואי מחייב זימון לבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד).

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. בעבר, נהגים המחזיקים ברישיון לקנאביס רפואי היו מחויבים לעבור בדיקה במרב"ד באופן אוטומטי. אולם, בשנת 2019, משרד הבריאות פרסם הנחיה חדשה ששינתה את המצב.

קרא עוד »
תשלום אגרה ועדת ערר

תשלום אגרה לפני הדיון בועדת ערר

ועדת ערר של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) היא גוף שנועד לבחון מחדש החלטות רפואיות בנוגע לרישיונות נהיגה. אדם שהוחלט על פסילת רישיונו או הגבלתו, או מי שנדרש לעבור בדיקות רפואיות מיוחדות, רשאי להגיש ערר לוועדה זו.

קרא עוד »

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה