עורך דין תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים

ככל שתאונה היא בדרגת חומרה גבוהה יותר, כך יש לה השלכות רבות יותר בשל פגיעות בגוף וברכוש. משמעות הדבר היא מורכבות רבה יותר של העניין גם בפן המשפטי. לכן, קרוב ככל האפשר  למועד התאונה מומלץ לפנות ולהיעזר בשירותיו המקצועיים של עורך דין תאונות דרכים וזאת הן אם אתם בצד הנפגע והן אם אתם בצד הפוגע, וכן בכל דרגת חומרה של תאונה. עורך הדין יבחן את הדברים בהתאם לנתונים ולראיות שישנן ויסייע במיצוי מלוא הזכויות המגיעות על פי חוק כאשר הוא מייצג את הנפגע, אך גם יוכל למצוא את הדרך לסייע לפוגע במידה וההתייחסות לאחריותו לתאונה מחמירה מדי. הוא יידע איך ומה לבחון במקום שבו קרתה התאונה, יכווין את הלקוחות שלו בנוגע להתנהלות מול הרשויות וכמובן שייצג אותם בדיונים בבית משפט אם אכן יתקיים משפט בגין אותה תאונה.

במה עוסק עורך דין תאונות דרכים?

כאמור, עורך דין תאונות דרכים הוא בעל ידע רחב ועשיר המשלב בין כל מה שקשור להתרחשותה של תאונת דרכים לבין ההשלכות שלה מבחינה משפטית על כל המעורבים בה. עורך הדין יידע להכין את הלקוח לכל תרחיש הכלול בהליך המשפטי כמו חקירה בתחילתו או העמדה בהמשך אם נדרש. מעבר לכך, עורך הדין יעשה ככל שניתן כדי שהלקוח יקבל את מלוא הפיצויים המגיעים לו (במידה והלקוח הוא  הנפגע בתאונה) או שתהיה התחשבות בו  (במידה והוא הפוגע), למשל, האם היתה ירידה ביכולת ההשתכרות, אילו פגיעות גוף קרו בתאונה ואיך הן משפיעות על חיי היומיום של הנפגעים, האם חלילה מישהו נהרג בתאונה וכמובן בחינה מעמיקה של רשלנות או תאונה שקרתה בשל הפרה של חוקי התעבורה על ידי מי מהצדדים. יש הרבה מה לדעת ולהבין, הן בתור הקורבן לתאונה והן בתור הפוגע, ולכן חשוב מאד לפנות לעורך דין ולא לנסות לצלוח את התהליך הזה לבד ללא הידע והליווי המקצועיים.

איך לבחור עורך דין לתאונות דרכים שילווה את המקרה?

כמו בבחירה של עורך דין מכל תחום עיסוק אחר – גם עורך דין תאונות דרכים חשוב לבחור על פי ותק וניסיון של אותו עורך דין. דיני תעבורה כוללים בתוכם חוקים רבים , כולל  תת סעיפים וכן פסקי דין המהווים תקדימים משפטיים שניתן להיעזר בהם בהעלאת טענה כזאת או אחרת. לכן, חשוב  לוודא שלעורך הדין יש ניסיון רב בייצוג תיקים דומים ככל האפשר, מה שיבטיח שהוא יהיה בקיא בכל הדקויות של החוקים והתקנות ויוכל להציע ליווי מקצועי.

נקלעתם לתאונת דרכים? פנו עוד היום למשרד ז'ורבסקי אלבראנס וקבלו ייעוץ וייצוג מקצועיים מעורכי דין בעלי ניסיון רב בתחומי התעבורה ותאונות הדרכים.

עו"ד תאונות דרכים

עורך דין מומחה לתאונות דרכים

אירוע תאונת דרכים הנו בעל השלכות ומשמעויות רבות. לעיתים, בעקבות תאונת הדרכים ישנם נפגעים בגוף ונדרש פינוי לבית החולים לצורך קבלת טיפול רפואי ולאחריו תקופת החלמה, יתכן וכלי הרכב נפגע ואי אפשר להמשיך ולעשות בו שימוש, ואף יתכן וישנם נפגעים נוספים ורכוש אחר שניזוק. ללא קשר באם אתם נמצאים בצד הפוגע או בצד הנפגע – חשוב מאד לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין מומחה לתאונות דרכים שיידע וגם יסייע במיצוי זכויותיכם ולהבין את המשמעויות וההשלכות של כל פעולה שתקרה בדרכיכם החל מהתרחשות התאונה ובהמשך. עורכי דין אלה מכירים את חוקי התעבורה השונים ויכולים לסייע בתחום זה.

מה התפקיד של עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

כאמור, עורך דין מומחה אשר מכיר את עולם התעבורה, יידע להבין לעומק את נסיבות קרות התאונה ואת משמעויותיה. עורך הדין יידע להכין את הלקוח שלו לקראת תביעה, חקירה, העמדה לדין או דיון בפני בית המשפט. ניסיון מוכח של עורך הדין בניהול תיקי תאונות דרכים, הנו הערובה להבטחת ייצוג הולם, לאלו שתאונת הדרכים קרתה באשמתם וגם לאלו שהיו קורבן לתאונה. לא מומלץ להתמודד עם אירוע תאונת הדרכים לבד וחשוב מאד למצוא עורך דין מומחה לתאונות דרכים על מנת לשכור את שירותיו. עורך הדין יהיה זה שיסביר ללקוח שלו את כל המונחים המקצועיים, ההשלכות העתידיות עליו ועל האנשים האחרים שהיו מעורבים בתאונה ועוד.

החשיבות של עו"ד תאונות דרכים לצידו של הלקוח

לאור שכיחות תאונות הדרכים במחוזותינו, אזרחים רבים אינם מבינים לעיתים, שעורך דין מטעמם יגן על האינטרסים שלהם ויידע להנחות אותם לפעול בדרך הטובה, הנכונה והמתאימה ביותר למצבם ולהשלכות אירוע התאונה על מהלך חייהם. עורך דין מומחה לתאונות דרכים יהיה בעל ניסיון וידע בכל הקשור למערכת המשפט בתחום התעבורה ותאונות הדרכים בפרט ויהיה זה שיוביל את ההליך הנגזר מאירוע התאונה בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

אם אתם מחפשים עורך דין מנוסה ומיומן לליווי לאחר אירוע תאונת הדרכים, הגעתם למקום הנכון – משרד ז'ורבסקי אלבראנס, הנו בעל ניסיון רב בתחום תאונות הדרכים, עורכי הדין בעלי ידע נרחב בהובלת הלקוח לתוצאות הטובות ביותר עבורו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים:

מידע נוסף מרחבי האתר

הצהרת נגישות
הצהרת נגישות

ז'ורבסקי אלבראנס משרד עו"ד, אחראי על הקמת והפעלת אתר https://ja-taabura.co.il/ . אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם

קרא עוד »

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאר פרטים :

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה

תודה שפנית, נחזור אליך תוך כמה שעות ביום העבודה